Karaoke la Violet Lounge/ feedback!

Dragilor, am petrecut o seara de exceptie la Violet Lounge, et. 8 la Vega Hotel din Mamaia. Aveam pretentia ca suntem umblati prin lume… dar calitatea serviciilor acestui complex ne-a surprins in modul cel mai placut! Multumim gazdelor care ne-au rasfatat si cu o prezentare de moda semnata de Catalin Botezatu, comentata de Dana Savuica. Credem ca cei care nu au putut fi alaturi de noi au avut mare ghinion!

sany00331sany0023sany0031sany0036sany0045sany0021-2sany00221sany0025

… Te-ai plictisit de primavara asta care nu mai vine? Iti doresti o seara frumoasa alaturi de marea familie Rotary ? Vino Sambata 4 Aprilie, ora 20:00, la Vega Hotel et 8, la o seara deosebita! Daca ai si voce, vei fi invitatul nostru sa canti alaturi de muzicieni de succes! Prin astfel de manifestari Fundatia Rotary isi propune sa diversifice portofoliul activitatilor curente, oferind totodata si momente de relaxare binemeritata membrilor sai.