Felicitari Baylor!

In ultimii ani, ONG-urile tomitane s-au asociat in diverse proiecte sociale, conducand la initierea informala a unei retea de sprijin comunitar local. Legatura dintre Rotary Club si Fundatia Baylor dateaza de cativa ani…. Iar cand am primit invitatia de a participa la evenimentul “Copiii pretiosi”, am fost onorati sa-I dam curs. Despre eveniment putem spune numai lucruri bune; Baylor a demonstrat profesionalism in organizare si ne-a oferit o serata de neuitat, condimentata de prezenta unor artisti romani valorosi! Calitatea invitatilor prezenti a permis ca la finalul campaniei de strangere de fonduri rezultatul sa fie unul multumitor. Evenimentele de acest gen care reunesc grupuri de interese comune, nu fac decat sa deschida noi oportunitati pentru dezvoltarea unor proiecte viitoare. Daca acest mesaj l-am inceput cu felicitari la adresa organizatorilor, finalul acestuia nu poate fi decat “Jos palaria Baylor”!